Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #141012

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • kaablisüsteemide ehitus tasa- ja ruumelementides
  • heli- ja tuleisolatsioonide teostamine kaablite ümber
  • elektriseadmete ja kodutehnika paigaldamine, ühendamine ja katsetamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus või eelnev töökogemus
  • hea pingetaluvus
  • nõudlikkus enese ja teiste suhtes
  • korrektsus ja täpsus

Ettevõte pakub

  • konkurentsivõimelist töötasu
  • häid töötingimusi arenevas ettevõttes
  • arenemis- ja karjäärivõimalusi
  • võimalust töötada välislähetustes Skandinaaviamaades

Tööpakkumise number
#141012

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
31. märts 2008
Kuulutus sisestati:
14. veebruar 2008

AS Kodumaja kontsern on grupp eraettevõtteid, mille põhitegevuseks on (puit)karkasselamute projekteerimine, tootmine ja ehitamine tehases toodetud ruumelementidest ning kinnisvara arendus, ehituse peatöövõtt ja projektide juhtimine. Meie strakteegilisteks turgudeks on Norra, Taani, Soome, Rootsi ja Eesti.

Ettevõtte peaaegu 500 milj. EEK suurusest käibest aastal 2007 moodustas eksport ca 85%. Uue tehase käivitamisega jaanuaris 2008 on loodud võimalused käibe ja mahtude kuni 3-kordseks kasvuks.

Tutvu ettevõttega täpsemalt www.kodumaja.ee

Vaata rohkem

Elektrik