Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #300552

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tartu, Tartumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks ülesandeks on erinevate elektritööde teostamine.

Ootused kandidaadile

  • Elektrialane haridus ja töökogemus;
  • Autojuhilubade olemasolu ja sõidukogemus;
  • Füüsiline vastupidavus;
  • Pingetaluvus.

Kasuks:
  • CE kategooria autojuhiload;

Vastutusrikast tööd, toetavat meeskonda ja tulemuste väärilist tasu.

Tööpakkumise number
#300552

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
18. märts 2013
Kuulutus sisestati:
2. märts 2013

AS ELWO on elektritööde valdkonnas tegutsenud alates 1991. aastast. Meie suundadeks on projekteerimine ja elektriehitus nii välis- kui ka sisetöödena, kontrollmõõtmised ja käidutööd. Ettevõtte osakaonnad asuvad Tallinnas, Tartus ja Pärnus

Vaata rohkem

Elektrik