Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 42269

Tööpakkumise number

42269

Töö kirjeldus

Põhiülesandeks on elektriseadmete hooldus ja remonttööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:
• elektriku kvalifikatsiooni omamist
• B või C autojuhilubade olemasolu
• kohusetundlikkust ja korrektsust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
• kaasaegset töökeskkonda ja -vahendeid
• tulemusliku töö eest väärilist tasu
• erialast täiendkoolitust

Lisainfo

Tööde asukoht Tartu linn

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. aprill 2005
Kuulutus sisestati:
11. märts 2005

Siemens on 1847 aastal loodud rahvusvaheline ettevõte, mis tänapäeval on Euroopa suurim elektroonika- ja elektrotehnikakontsern. Siemens on esindatud 190 riigis ning rohkem kui 426 000 töötajaga üle kogu maailma. Siemens tegutseb telekommunikatsiooni ja infotehnoloogia, energeetika, tööstusautomaatika, transpordi ja meditsiinitehnika valdkonnas. Siemens AG käive kasvas eelmisel majandusaastal 84 miljardi euroni. Siemens alustas oma tegevust Eestis aastal 1994, 2002/2003 majandusaastal oli meie konsolideeritud käive 870 miljonit Eesti krooni ning töötajate arv 314. Siemens Gruppi Eestis kuuluvad AS Siemens, AS Siemens Electroservices ja Siemens Financial Services OÜ