Värsked tööpakkumised

Elektrik (Tartu)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 211138

Tööpakkumise number

211138

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on elektritööde teostamine klientide elektripaigaldises, käidukorraldusteenuse osutamine ja klientide nõustamine.

Nõudmised kandidaadile

• oled elektrialase kutseharidusega
• Sul on vähemalt viieaastane kogemus siseinstallatsioonitöödel
• oled iseseisev, kõrge enesedistsipliiniga, organiseerimisvõimeline, hea suhtleja
• tead, mis on käiduteenus ning elektripaigaldise nõuetekohasuse hindamine
• omad B kategooria juhiluba
• valdad vabalt eesti keelt ning heal suhtlustasemel vene keelt

B1 pädevus annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

• vastutusrikast ja liikuva iseloomuga tööd
• võimalust ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tartu, Tartumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
14. november 2010
Kuulutus sisestati:
2. november 2010

Eesti Energia on ühtse väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume kliendile terviklikke energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme Baltimaades, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Elektritööd AS on äriüksus, mis teostab erinevat laadi elektrialaseid töid väiksemates ja keskmise suurusega elektripaigaldistes.