Elektrik
Tööpakkumise number #810952

Elektrik

1
VOLANTRA OÜ
Tallinn, Harjumaa

Töö kirjeldus

Tugevvoolu elektripaigaldiste ehitus

Ootused kandidaadile

  • Sisetööde elektriku kutsetunnistus (elektriku haridus) või omandamisel

  • Eesti keele oskus

  • Töötahe

  • Kohusetundlikkus

  • Viisakus

  • Soov professionaalselt areneda

Ettevõte pakub

  • Ametlik töötasu vastavalt võimekusele ja tulemuslikkusele

  • Tööandja poolne tervise- ja ravikindlustus

  • Ettevõtte kulul elektrikutele vajalikke ja arendavaid koolitusi

  • Tööriietus

  • Töödeks vajaminevad töö- ja kaitsevahendid

Lisainfo

Täpsem info ettevõtte kohta - https://volantra.ee/toopakkumised/

Tööpakkumise number
#810952

Teistele pakkusid huvi veel ka need tööpakkumised:

2 näd. tagasi
ELEKTRIK Elektritsentrum AS
1700 - 2200 €/kuus
ELEKTRIK Elektritsentrum AS • Tallinn
Tallinn
VIP 1
ELEKTRIK Eltech Solutions OÜ
1
ELEKTRIK Eltech Solutions OÜ • Harjumaa
Tabasalu
3 näd. tagasi
ELEKTRIK / AUTOMAATIK Kitman Coldtech OÜ
ELEKTRIK / AUTOMAATIK Kitman Coldtech OÜ • Eesti
Eesti
EHITUSELEKTRIK Ravana OÜ
2 päeva jäänud
EHITUSELEKTRIK Ravana OÜ • Harjumaa
Harjumaa
VIP 2
TUGEV- JA NÕRKVOOLUTÖÖD MARTEKS ELEKTER OÜ
Kuni 2100 €/kuus
2