Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 360615

Tööpakkumise number

360615

Töö kirjeldus

Pakume tööd Tallinna kontorisse elektrikule. Tööülesanneteks on elektrimontaažitööd, erinevate elektritööde teostamine.

Nõudmised kandidaadile

Sobival kandidaadil on elektrialane haridus ning eelnev erialane töökogemus. Kasuks tuleb juhilubade olemasolu.
Kandidaadilt eeldame väga head tehnilist taipu, tugevat töötahet, kohusetundlikkust ning pingetaluvust.

Ettevõte pakub

Huvitavat tööd,
professionaalset meeskonda,
töötulemustest sõltuvat motiveerivat töötasu.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, lepinguline
Kuulutus aegub:
11. november 2014
Kuulutus sisestati:
28. oktoober 2014

AS Triger on 1991 loodud ettevõte, mis tegeleb elektri- ja nõrkvoolusüsteemide projekteerimise, paigalduse ning hooldusega. 22- aastane kogemus võimaldab meil klientidele pakkuda professionaalseid, komplektseid ja uuenduslike lahendusi.