Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #67509

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Remondisuunitlusega elektritööd Pääskülas asuvas teedeehitusettevõttes büroos ja territooriumil

Ootused kandidaadile

vähemalt aastane töökogemus.Valmisolek töötada vajadusel ka väljaspool põhitööaega

Sobivusel pikaajalist töösuhet ja töövaldkonna laienemist.Paindlikku tööaega.
palk alates 8000.- kuni 10 000.- kuus.Lisatasu väljakutsete eest ja seadustel ettenähtud juhtudel.
Abivalmis ja toetavaid töökaaslasi jagub!

Lisainfo

Tööpiirkond Pääskülas

Tööpakkumise number
#67509

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
17. juuni 2006
Kuulutus sisestati:
17. mai 2006

45 aastane töökogemus teedeehituses.Tegevusalad: teede, raudteede, sildade ehitus.Liikluskorraldusvahendite tootmine ja müük.Teedeehitusmehhanismide rent.

Vaata rohkem

Elektrik