Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #91236

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sõidukite valveseadmete, audio-videoseadmete, lisavarustuse paigaldus.

Ootused kandidaadile

Kohusetundlik, aus, tehnilise taibuga, töökas, töökohta ja tööriistadesse heaperemehelikult suhtuv, kolleegidega arvestav.

Pakume head seltskonda, korralikku põhipalka alates 17000 ja lisatasusid, tegutsemisvabadust, muid hüvesid.

Lisainfo

Kasuks tuleb eelnev töökogemus antud alal.

Tööpakkumise number
#91236

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 17000 €/kuus
Kuulutus aegub:
24. jaanuar 2007
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2007

CVKeskus.ee klient

Ettevõtte põhitegevuseks on
autoklaaside müük ja paigaldus,
sõidukite valveseadmete, audio-videoseadmete müük ja paigaldus,
sõidukite lisavarustuse müük ja paigaldus.

Vaata rohkem

Elektrik