Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 28706

Tööpakkumise number

28706

Töö kirjeldus

Võtame tööle osalise tööajaga ehitusobjektide valveelektriku, kelle põhiülesanneteks on jooksvad elektri- ja remonditööd.

Nõudmised kandidaadile

• Eelnev töökogemus elektrikuna • Pädevustunnistuse olemasolu

Ettevõte pakub

• Meeldivat töökeskkonda arenevas ettevõttes
• Stabiilset tööd

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. mai 2004
Kuulutus sisestati:
30. märts 2004

Betoneks Ehitus OÜ moodustati 2003 a. märtsis AS Betoneks tütarettevõttena. Sellest ajast alates oleme Eesti ehitusturul toiminud nii alltöövõtja kui ka peatöövõtja ja projektijuhina, kelle põhitegevuseks on betoonelementide montaaž, monoliitbetooni- ja üldehitustööd. Lisaks eelnevale pakume ka siseviimistlustöid ning muid ehitusteenuseid.