Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #194033

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Peamiseks tööülesandeks on uute hooldusklientide leidmine ja teenuse müük.
Töö hooldusteenuse müügikonsultandina tähendab aktiivset müügitööd, klientide nõustamist, pakkumiste ja hinnakalkulatsioonide koostamist.

  • Elektrikäidu juhtimine
  • Avariide likvideerimine väljakutsetel
  • Elektri- ja automaatikasüsteemide töö kontrollimine ja hooldus
  • Sa oled klientidele toeks ja vajadusel nõustad neid teenuste ja toodete kasutamisel

Nõudmised kandidaadile

Töölesoovija peab olema positiivse ellusuhtumisega, julge, avatud, usaldusväärne ja ettevõtlik.

  • Vähemalt kehtiv B pädevus
  • Sulle tuleb kasuks, kui omad teadmisi ja kogemusi turvaseadmetest
  • Sulle meeldib töötada meeskonnas
  • Sa tahad pakkuda parimat teenindust
  • Sa oskad ja tahad teha ettepanekuid
  • Sa oskad olla leidlik ning eesmärgikindel

Pakume huvitavat ja pingelist iseseisvat tööd kaasaegses töökeskkonnas, toredat meeskonda ja arvestatavat motivatsioonipaketti.

Tööpakkumise number
#194033

Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: 5000 - 20000 €/kuus
Kuulutus aegub:
15. aprill 2010
Kuulutus sisestati:
1. aprill 2010

OÜ Onetor on 2001 aastal loodud Eesti kapitalil põhinev turvaseadmeid paigaldav ettevõte. Meie põhitegevusala on turvakontseptsioonide- ja lahenduste koostamine, häiresüsteemide projekteerimine, -müük, -paigaldus ning hooldusteenus.
Tänu heale meeskonnale ning kvaliteetsele teenusele, suudame pakkuda parimat nõrkvooluseadmete paigalduse ja hooldusteenust. Seoses ettevõtte laienemisega võetakse tööle elektrik.

Vaata rohkem

You are applying to:
Elektrik