Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #224257

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Laeva elektriseadmete ja süsteemide hooldus- ja remonttööd;
  • Laoruumide ettevalmistamise, laadimise ja lossimisega seotud tööd;
  • Laevahäiretes ja –rollides osalemine;
  • Osalemine laeva vahiteenistuses sadamas ja merel.

Ootused kandidaadile

  • Eesti Vabariigi kodanik;
  • Kutsekeskharidus või keskharidus ja erialane koolitus;
  • Läbitud sõjaline väljaõppe ja nooremallohvitseride kursus.

Ettevõte pakub

Kaitseväe teenistusest tulevaid tagatisi;
Stabiilset sissetulekut;
Arenguvõimalusi ja täiendõpet;
Kaasaegseid töötingimusi;
Sportimisvõimalust.

Tööpakkumise number
#224257
Elektrik