Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #155715

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- Jaotusvõrgu ehitus-, remondi- ja hooldustööd
- Töörühma liikmena osaleda õhu- ja kaabelliinide ja alajaamade ehitusel, hooldusel ja remondil

Ootused kandidaadile

- Kutsekvalifikatsioon: elektrik-II või elektrik-I
- Vähemalt 1-aastane kogemus analoogilistel töödel
- Võime töötada mastidel

Soovitav:
- Juhiloa olemasolu
- Troppija kutsetunnistus
- Oskus-kogemus keevitustöödeks

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist palka

Tööpakkumise number
#155715

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. juuni 2008
Kuulutus sisestati:
16. juuni 2008

First Choice OÜ on konsultatsioonifirma, mille peamisteks tegevusaladeks on personali valik, hindamine ja värbamine.
Meie kliendiks on elektritöid teostav ettevõte. Tegevusaladeks on: - elektritööd; - üldehitus- ja remonditööd (alajaamad); - tööstusseadmete kaubandus.

Oma tegevuses on ettevõte spetsialiseerunud 35 - 330kV jõutrafode montaažile, nende teisaldamisele ning remondile. Trafode remont tehakse alajaamades, nende püsiasukohas. Tööstusseadmete kaubanduse osas on ettevõtte peamiseks suunaks traforemondil kasutatavate varuosade ja materjalide maaletoomine.

Vaata rohkem

Elektrik