Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #318182

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritööde planeerimine ja teostamine ehitusobjektidel

Ootused kandidaadile

Töökogemus:
Vähemalt 3 aastat hiljutist töökogemust elektrikuna elektripaigaldiste ehitamisel ja renoveerimisel
Väga hea projektide lugemise ja nende järgi iseseisvalt töötamise oskus
Erialane haridus või vähemalt keskharidus
Erialane kompetentsus ja kõrge produktiivsus
Ausus ja kohusetundlikkus
Initsiatiivikus ja lahtine pea tööülesannete täitmisel
Meeskonnatöö oskus
Positiivne ellusuhtumine

Keeleoskus:
Hea suuline ja kirjalik eesti keele oskus

Ettevõte pakub

Töötasu vastavalt võimekusele
Autokompensatsiooni
Kõiki vajalikke töövahendeid

Lisainfo

Väärtustame inimesi kes teevad tööd kiiresti, kvaliteetselt ja oskuslikult. Hindame kõrgelt ausust ja lojaalsust.

CV-s tuua kindlasti eraldi välja palgasoov, põhjalik eelnev töökogemuste kirjeldus ja esmane võimalik tööle asumise aeg.

Tööpakkumise number
#318182

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
27. september 2013
Kuulutus sisestati:
27. august 2013

Firmus Elekter tegevusaladeks on elektripaigaldiste ehitus ja renoveerimine, mõõdistamine ning käit. Lisaks tugevvoolutöödele, teostame nõrkvoolu- ja automaatikatöid. Firmus Elekter tegutseb edukalt aastast 2007 ja peamiseks sihtturuks on Eesti.
Oleme Elektritööde Ettevõtjate Liidu ning Eesti Kaubandus-Tööstuskoja liige.

Vaata rohkem

Elektrik