Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #274914

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Elektritööd ehitusobjektidel vastavalt Ülesannetele ja Joonistele. Elektrikilpide paigaldus, kaabeldustööd, ühendustööd, installmaterjalide paigaldustööd,
valgustite paigaldustööd ja muud. Nii sisetöid kui ka Välistöid.

Ootused kandidaadile

Piisav kogemus elektritöödes iseseisvalt töötamiseks objektidel, objektijuhtide ülesannete täitmiseks. Projektijooniste lugemisoskus.

Hea tulemuse eest väärilist palka, häid töötingimusi ja töökohta.

Tööpakkumise number
#274914
Elektrik