Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 120272

Tööpakkumise number

120272

Töö kirjeldus

Peamisteks tööülesanneteks on elektriinstallatsiooni tööd ja elektrikilpide koostamine. Tahame olla kaasaegsed ning perspektiivis hakata paigaldama ka n.ö. "tark kodu" süsteeme. Meie eesmärk on teostada töid siseruumides ja alajaamades.

Nõudmised kandidaadile

Hea töötulemuse saavutamiseks tuleb kasuks eelnev töökogemus, elektriskeemide lugemise oskus, kaasaegsete materjjalide tundmine. Eeldame, et kandidaadil on töötahe ja vähemalt keskharidus. Eeliseks on hea eesti ja vene keele oskus, juhiluba, B1-klassi pädevustunnistus.

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
aktiivset erialast tööd
ametialast täiendkoolitust
autokompensatsiooni
iseseisvat tööd
motiveerivat palgasüsteemi
stabiilset tööd

Lisainfo

Kuna oleme ise elektrikud, siis leiame oma töötajatega kindlasti ühise arusaamise.

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
23. september 2007
Kuulutus sisestati:
23. august 2007

ELKORAL on loodud 2007 aastal. Oleme väikeettevõte, mille tegevusalade hulka kuulub kõik elektritöödega (sh. elektriinstallatsiooni tööd, elektripojektid, käiduteenuse osutamine) seonduv. Loomisest alates oleme tugevat rõhku pannud kvaliteetsele ja kiirele paigaldusele. ELKORAL meeskonna moodustavad oma ala spetsialistid, kes omavad pikaajalist töökogemust elektrivõrkude ja elektriehituse valdkonnas. Samas kaasame ka ettevõttesse eriharidusega noori, kes on meie "arengumootorid". Meie tähtsaimaks eesmärgiks on klientide soovide ja vajaduste rahuldamine kvaliteetse teenusega.