Elektrik
Tööpakkumise number #728617

Elektrik

Eesti Raudtee AS
Tallinn, Harjumaa

Soovin kandideerida

Töö kirjeldus

  • elektriseadmete ja -süsteemide (jaotusvõrk, alajaamad, valgustus-süsteemid jms) ülevaatus ning hooldamine;

  • elektrisüsteemide remont ja ehitamine;

  • tehnilise dokumentatsiooni korrashoid ja haldamine.

Ootused kandidaadile

  • hea elektrialane ettevalmistus ja kutsetunnistus;

  • varasem erialane töökogemus;

  • eesti ja vene keele oskus;

  • täpsus ja korrektsus ning kiire kohanemis- ja õppimisvõime;

  • B-kategooria juhiload;

  • arvuti kasutusoskus.

Pakume Sulle võimalust panustada raudteetaristu jaotusvõrgu korrashoidu professionaalses meeskonnas, enesetäiendamise võimalusi, stabiilset töötasu, kuni 4 tasustatud tervisepäeva ja 5 lisapuhkusepäeva aastas ning spordikulude osalist hüvitamist. Lisaks saad osa teistest meie väärtus-pakkumise soodustustest ja hüvedest.

Tööpakkumise number
#728617

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
26. september 2021
Kuulutus sisestati:
8. september 2021
Elektrik Elektrik

AS Eesti Raudtee on 150 aastase ajaloo ja ligi 700 professionaalse töötajaga raudteetaristu ettevõte, mille visioon on saada regiooni kaasaegseimaks

Vaata rohkem

Elektrik
Elektrik