Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 190560

Tööpakkumise number

190560

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on elektritööde teostamine klientide elektripaigaldises ja käidukorraldusteenuse osutamine.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui:

  • oled elektrialase kutseharidusega
  • Sul on vähemalt viieaastane kogemus siseinstallatsioonitöödel
  • oled iseseisev, organiseerimisvõimeline ja hea suhtleja
  • omad B kategooria juhiluba
  • valdad heal tasemel eesti keelt ning vähemalt suhtlustasemel vene keelt

B1 pädevus annab Sulle kandideerimisel eelise!

Ettevõte pakub

  • vastutusrikast ja liikuva iseloomuga tööd
  • ametialast väljaõpet ja täiendkoolitusi
  • võimalust ammutada energiat Eesti Energia spordiklubi tegevuste kaudu

Asukoht:
Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. veebruar 2010
Kuulutus sisestati:
1. veebruar 2010

Eesti Energia on integreeritud väärtusahelaga rahvusvaheline energiaettevõte. Pakume oma klientidele energialahendusi elektri, soojuse ja kütuste tootmisest kuni müügi, teeninduse ja nõustamiseni. Tegutseme kõigis kolmes Balti riigis, Soomes ja Jordaanias. Kogu maailmas on hinnas meie unikaalne põlevkivi töötlemise oskusteave ja tehnoloogia.

Eesti Energia Elektritööd AS on jaanuaris 2009 tööd alustanud äriüksus, mis osutab elektrialaseid töid ja teenuseid mõõtesüsteemides ja kliendi sisepaigaldistes.