Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #71139

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- alajaamade hooldustööd
- elektriliinide (kaabel- ja õhuliinide) hooldus ja ehitus
- väikeelektritööd

Ootused kandidaadile

- elektrialane haridus
- kasuks tuleb elektrialane töökogemus

Ettevõte pakub

- erialast täiendõpet
- tänapäevast töökeskkonda
- stabiilset tööd

Tööpakkumise number
#71139

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. juuli 2006
Kuulutus sisestati:
29. juuni 2006

AS Elektriteenused on Eesti üks suuremaid elektritööde ettevõtjaid. Meie tegevusaladeks on elektrivõrkuse hooldus, remont ja ehitus, elektripaigaldiste kontrollmõõtmised ning vastavuse tõendamine. Tegutseme Harju- ja Virumaal, Kesk-Lõuna- ja Kagu-Eestis.

Vaata rohkem

Elektrik