Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #319647

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime kogemustega elektrikku.

Ootused kandidaadile

Soome ja inglise keele oskus!!!

Aitame elamispinna leidmisel ja kõikide vajalike dokumentide vormistamisel.

Lisainfo

Oodatud on kõik cv´d. Eduks vaatame soomekeele ja inglisekeele oskuse.

Tööpakkumise number
#319647

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline (töö on vahetustega), töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
9. oktoober 2013
Kuulutus sisestati:
9. september 2013

STILL! Partners on personalialaseid terviklahendusi pakkuv ettevõte. Meilt leiate professionaalseid töötajaid ehitusse, tööstusesse, koristusteenustele ja tervishoiualale. STILL! Partners on turvaline valik nii tööandjatele, kui ka oma valdkonnas tegutsevatele professionaalidele. STILL! Partners pakub lahendusi ka suurte projektide teostamiseks. Paneme olulist rõhku töötajate koolitamisele ja toetame oma personali erialaoskuste arendamist. Meie klientidele tähendab see motiveeritud ja pühendunud töötajaid, kes teevad hanked võimalikuks ja tasuvaks. Töötajate palga- ja muud tingimused vastavad konkreetse valdkonna kehtivatele kollektiivlepingutele.

Vaata rohkem

Elektrik