Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 232513

Tööpakkumise number

232513

Töö kirjeldus

Pakume tööd elektrikule Soomes.

Nõudmised kandidaadile

Ootame kandideerima vähemalt kahe aastase tööstaaziga ja erialase haridusega elektrikku. Eelisjärjekorras oma elukohaga Soomes ja tööleasumiseks vajalike paberitega (kehtiv tööturvalisuskaart, henkilötunnus) kandidaadid. Kasuks tuleb soome keele oskus, välismaal töötamise kogemus ja auto olemasolu.

Pakume konkurentsivõimelist palka kiiresti arenevas ettevõttes. Vajadusel aitame elukoha leidmisega.

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
1. august 2011
Kuulutus sisestati:
1. juuli 2011

Mesteri Oy tekee rakennus-ja saneeraustyötä sekä hitsausta että konesauma peltikattoja. Erikoisalaa ovat huoneistoremontoinnit ja saneeraukset. Kylpyhuoneremontit ja niihin liittyvät vesieristystyöt teemme ammattitaidolla avaimet käteen periaatteella. Yrityksellä on käytössään tilanteesta riippuen 6-10 saneerausalan ammattilaista. Asiakkainamme ovat kotitaloudet ja rakennusliikkeet.