Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 174123

Tööpakkumise number

174123

Töö kirjeldus

Otsime seoses töömahu suurenemisega elektrikut.

Nõudmised kandidaadile

Kandidaadilt ootame soomekeele valdamist, varasemat töökogemust antud ametialal, tahtmist tööd teha, positiivset ellusuhtumist ning samuti võimet tulla toime pingelistes olukordades.
Soovitavalt olemas
-työturvaillisuuskortti
-sähkötyöturvaillisuuskortti mis kehtivad Soomes.
(Oled olnud Soomes elektritööl ja valdad Soome keelt)

Abistame elukohaga, pakume võimalust end arendada naaberriigis ning konkurentsivõimelist töötasu.

Lisainfo

Kui Sina oled julge pealehakkamise ning rõõmsa ellusuhtumisega inimene, kes valdab soome keelt, oled dokumentide järgi ametilt elektrik ning sul on töökogemus eelpool mainitud valdkonnas, siis oled Sina inimene, keda ootame oma meeldiva rahvusvahelise kollektiiviga liituma!

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
17. märts 2009
Kuulutus sisestati:
17. veebruar 2009

Tööjõu rendiga tegelev ettevõte Kilttoni OÜ on asutamisest alates seadnud ettevõtte tegevusele kõrgeid eetilisi printsiipe ning kvaliteedi ja kompetentsi nõuet.
Firma asub Tallinnas ning selle soomlastest omanikud on antud valdkonnas pika töökogemusega.
Meie eesmärk on olla parimaks koostööpartneriks oma Kliendist ettevõtetele, keda aitame töötajate leidmisega. Lisaks aitame intervjuude ja töötajate testimisega, pikkade töösuhete loomisega ning kõiges muus, mis seotud personali värbamise ning haldamisega.
Tulevikus tahame olla soosituim ettevõte, kuhu tööotsijad tulevad, et leida tööd välismaal. Meie motoks on leida Klientidele sobivad töötajad ja samas pakkuda töötajatele pikka ja usaldusväärset töösuhet.