Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #518471

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime mitmetele koostööpartneritele Helsingi ja Lõuna-Soome piirkondadesse elektrikuid.Tööülesanneteks üldelektritööd,elektrivõrkude hooldus ja korrashoid,
nõrkvoolu ja antennitööd.

Ootused kandidaadile

Vajalik eelnev töökogemus elektikuna vähemalt 5 aastat.
Nõutav soome või hea inglise keele oskus
Eeldame oma auto kasutamise võimalust.

Majutuse organiseerib tööandja ja katab kõik sellega seonduvad kulud.
Konkurentsivõimeline palk kaks korda kuus

Lisainfo

+372 5179229,+358 400369588

Tööpakkumise number
#518471

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
13. märts 2018
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2018

CVKeskus.ee klient

Estram Oy

Estram Oy tegeleb Soome turul tööjõurendiga rohkem kui kümme aastat. Meie meeskonnas töötavatel inimestel on pikaajaline ja professionaalne kogemus tööjõurendi valdkonnas. Meie klientideks on paljud tehased ja ehitusfirmad Soomes.Aastate jooksul oleme saanud palju positiivset tagasisidet just rahulolevatelt töötajatelt kellega oleme loonud pikaajalised töösuhted

Vaata rohkem

Elektrik