Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 627389

Tööpakkumise number

627389

Töö kirjeldus

Pakume tööd elektrikule, Soomes Rauma piirkonnas.Eramutes ja kortermajades elektrijuhtmete, arukarpide jms. installatsioonitööd.

Nõudmised kandidaadile

jooniste lugemise oskus
erialane töökogemus min.2 aastat
SOOME KEELE OSKUS SUHTLUSTASANDIL
kehtivad tööohutus-ja elektriohutuskaardid
valmidus pikkadeks lähetusteks ja oskus iseseisvalt töötada

Ettevõte pakub

pikka töösuhet
leping kas Eesti või Soome firmaga
elamispinda

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
12. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
13. november 2019
Brutopalk:
Alates 14.50 €/tunnis

Best Partner Management OÜ põhitegevuseks on tööjõu rentimine Soome ja Eesti tuntud ettevõtetele. Meie spetsialistid ja oskustöölised töötavad ehituse, tootmise, teeninduse ja transpordi valdkonnas. Best Partner Management on Soome kapitalil põhinev ettevõte, see tagab meie tihedad ja otsesed sidemed Soome ettevõtetega ning hea arusaamise nende vajadustest. Oma tegevuses lähtume Eesti Vabariigi, Soome Vabariigi kui ka Euroopa Liidus kehtivatest seadustest ja määrustest. Oleme registreeritud Soome maksukohuslase- ja Eesti majandustegevuse registris.