Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #639783

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Rootsi
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Rootsi
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja (töö on vahetustega)

Brutopalk: Alates 2600 €/kuus
Kuulutus sisestati: 12. veebruar 2020
Kuulutus aegub:12. märts 2020

Töö kirjeldus

- Elu- ja ärihoonetel elektrisüsteemide ehitamine,hooldamine ja ümber ehitamine.
- Elektriseadmete paigaldamine ja seadistamine
- Teostatud tööde kontrollimine ,mõõdistamine ja dokumenteerimine.

Ootused kandidaadile

- Elektrialane eriharidus
- Töökogemus elektri- ja nõrkvoolupaigaldiste hooldamise/ehitamise alal vähemalt kolm aastat.
- Projektdokumentatsiooni lugemisoskus
- Eesti/vene/inglise keele oskus.
- Valmisolek iseseisvaks ja meeskondlikuks tööks
- Täpsus ja korrektsus
- Usaldusväärsus ja lojaalsus .

Kasuks tuleb:
- Rootsi keele oskus
- Hea tehniline mõtlemine ja arusaamine erinevatest tehnosüsteemidest

Ettevõte pakub

- Konkurentsivõimelist töötasu
- Pikkaajalist ja stabiilset töösuhet
- Kaasaegseid töövahendeid, sh ametiautot / tööriided
- Erialaseid täiendkoolitusi vastavalt vajadusele

Lisainfo

Tööpakkumise number
#639783

Asukoht:
Rootsi
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
12. märts 2020
Kuulutus sisestati:
12. veebruar 2020

CVKeskus.ee klient

ELLOOP OÜ on elektri ehituse valdkonnas tegelev ettevõtte .

Vaata rohkem

Elektrik