Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #512362

Elektrik-remondispetsialist

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ehitusseadmete, tõsteseadmete ning tööriistade hooldus ja remont.

Ootused kandidaadile

  • ehitustehnika tundmine
  • elektrialane haridus ja pädevustunnistus
  • töökogemus elektriseadmete hoolduse ja remondi alal
  • korrektsus, kohusetundlikkus, hea suhtlemisoskus ja soov töötada meeskonnas
  • B-kategooria juhiluba

stabiilset töökeskkonda, häid töötingimusi, koolitusi, kindlat sissetulekut, toetavat meeskonda ja ühisüritusi.

Tööpakkumise number
#512362

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
4. jaanuar 2018

Cramo Estonia AS tegutseb juba üle 20 aasta ning on tänaseks kasvanud üheks suurimaks ehitusseadmeid ja –masinaid rentivaks firmaks Eestis.

Täisteenuse pakkujana aitame suurtel ja väikestel ehitusvaldkonna, kaubanduse ja tööstuse, avaliku ja erasektori klientidel nende tööpäeva paremaks muuta.

Meil on 20 rendipunkti üle Eesti, kust kliendid saavad rentida suures valikus käsitööriistu, tõstukeid, tellinguid, soojakuid, ehitus-masinaid ja palju muud.

Vaata rohkem