Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #323747

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Elektriseadmete, tarvikute ja elektrijuhtmestike hooldamine, paigaldamine ja seadistamine
  • Elektripaigaldiste igapäevane korrashoidmine
  • Seadmete ja mehanismide kontrollimine, hooldamine ning remontimine

Ootused kandidaadile

Sinust võib saada meie meeskonna liige, kui:

  • Sul on vähemalt elektrialane kutseharidus
  • Sa omad vähemalt 2-aastast erialast töökogemust
  • Sul on hea eesti keele oskus kõnes
  • Sa oskad iseseisvalt töötada, oskad kasutada tehnilisi ja elektrilisi mõõtevahendeid
  • Sul on tehniline taiplikkus ja loogiline mõtlemine
  • Sa oled sõbralik, usaldusväärne ja kohusetundlik ning valmis meeskonnatööks

Ettevõte pakub

  • Tähtajatut töölepingut
  • Kindlat sissetulekut
  • Huvitavat ja dünaamilist tööd kaasaegses ettevõttes
  • Võimalust ametialaseks ja isiklikuks arenguks

Lisainfo

Töö hakkab toimuma vahetustes.
Töö asukoht: Kohilas; Margo: 4820288

Tööpakkumise number
#323747

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
23. november 2013
Kuulutus sisestati:
23. oktoober 2013

Kohila Vineer OÜ on asutatud 2011. aastal ühe Läti suurima tööstusettevõtte Latvijas Finieris poolt. Ettevõtte põhitegevusalaks on kasespooni ja - vineeri tootmine.

Rahvusvaheline puidutöötlemisettevõte otsib oma meeskonda tehniliselt taiplikku inimest, kellest kasvaks välja käsikäes ettevõtte arenguga asjatundlik elektrik. Ametikoht eeldab loogilist mõtlemist, head mälu, emotsionaalset tasakaalukust, koostöövalmidust, järjekindlust ja arenenud vastutustunnet.

Vaata rohkem

Elektrik