Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #303144

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Raplamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ex-seadmete lähikontroll, fikseerimine ja registrisse kandmine vastavalt kehtivale standardile

Ootused kandidaadile

  • elektriku eriharidus või selle omandamine
  • iseseisva ja meeskonnatöö oskus
  • arvutikasutamise oskus

Ettevõte pakub

töö- või praktikakogemust rahvusvahelises firmas
meeldivat töökeskkonda

Lisainfo

töö kestvus kuni kolm kuud

Tööpakkumise number
#303144

Asukoht:
Raplamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
praktika või hooajatöö ja ajutine töö, töö sobib ka üliõpilastele
Kuulutus aegub:
14. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
28. märts 2013

AkzoNobel on maailma juhtiv keemiakontsern, tootes ja turustades värvi-, laki- ja liimitooteid üle kogu maailma. Firma on globaalselt värvitööstuse turuliider. Kontserni peakontor asub Amsterdamis, tegutseb 80 riigis ja annab tööd 55 000 inimesele.

Akzo Nobel Baltics AS tegutseb peamiselt Batikumis, Ukrainas ja Valgevenes esindades ja tootes kolmes ärisuunas viimistlus- ja tööstusvärve ning puidu- ja ehitusliime. Ettevõtte tootmiskompleks asub Raplas.

Vaata rohkem

Elektrik