Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #185795

Elektrik-puiduseadmete mehaanik

CVKeskus.ee klient
Jõgevamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • puidutöötlemisseadmete hooldus ja remont
  • tootmisbaasi elektriseadmete hooldus ja korrashoid

Ootused kandidaadile

  • vähemalt kutsekeskharidus
  • keevitus ja metallitöö oskused
  • hea probleemilahendamise oskus ja pingetaluvus
  • hea eesti keele oskus nii kõnes kui kirjas, vene keele oskus suhtlustasandil
  • täpsus ja korrektsus

Ettevõte pakub

  • vaheldusrikast tööd
  • loomingulist tööd väikses kollektiivis
  • konkurentsivõimelist palka

Lisainfo

Kasuks tuleb:

  • eelnev töökogemus analoogsel töökohal
  • teadmised automaatikast
  • Inglise keele oskus

Tööpakkumise number
#185795

Asukoht:
Jõgevamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
19. november 2009
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2009

Baltic Connexions OÜ põhitegevuseks on aiamajade ja pehmemööbli komponentide tootmine. Meie tooted on 100%-liselt orienteeritud eksportturgudele. Baltic Connexions Oü kuulub Inglismaa firma Rowlinson Group Ltd koosseisu.

Vaata rohkem