Värsked tööpakkumised

Tööpakkumise number #628371

Elektrik

Firma nimi peidetud
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ootame oma meeskonda ELEKTRIKUT,
kelle peamisteks ülesanneteks on elektripaigaldiste ja -seadmete hooldus ja remont, et tagada haigla elektrisüsteemide toimepidavus.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima kui:

  • omad elektrialast keskeri haridust
  • Sul on head erialased teadmised elektrivaldkonnast
  • omad elektritööde B-klassi pädevustunnistust
  • Sul on elektripaigaldiste ehitamise või hooldamise kogemus
  • oskad kasutada tööks vajalikul tasemel arvutit (MS Outlook, Excel ja Word)
  • oled hea suhtleja. Vajadusel oskad tekkinud probleeme esitada kirjalikult
Eriti tore, kui Sul on huvi nõrkvoolu ja hooneautomaatikasüsteemide vastu. Isikuomadustelt võiksid olla positiivse suhtumisega kohusetundlik meeskonnamängija.

Ettevõte pakub

Pakume Sulle:

  • võimalust teostada haigla hoonetes elektrisüsteemide hooldus ja remonditöid. Arvestama peab, et vajadusel tuleb vahetada lihtsalt lambi pirn või lülitit vajutada, samas oled osaline haigla varutoiteseadmete korrasoleku tagamisel
  • võimalust teha tööd tööpäevadel 8.00 kuni 16.00. Mõnikord võib juhtuda, et Sind vajatakse ka öösel
  • võimalust kaasa mõelda paremate lahenduste väljatöötamisel
  • ametikohta Pärnumaa suurimas ettevõttes koos stabiilise sissetulekuga
  • kohta heas meeskonnas ja kaasaegseid töövahendeid
  • võimalust omandada uusi teadmisi läbi asjalike koolituste
  • võimalust puhata aastas 35 kalendripäeva

Tööpakkumise number
#628371

Töö tüüp:
täistööaeg
Kuulutus aegub:
6. detsember 2019
Kuulutus sisestati:
20. november 2019

Sihtasutus Pärnu Haigla on Pärnumaa ja osaliselt ka Lääne- , Saare– ja Hiiumaa elanikke teenindav keskhaigla, mis osutab ööpäevaringset ambulatoorset ja statsionaarset eriarstiabi. 2005.a. valmis uus ja moodne haiglahoone Ristiku tn. 1, kus on tagatud kaasaegsed töötingimused. Pärnu haigla on Pärnumaa suurim tööandja, kus töötab üle 1400 inimese.

Vaata rohkem