Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #455265

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Pärnu, Pärnumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Tööülesanded:
elektriseadmete- ja süsteemide paigaldamine ja seadistamine
remont- ja ümberehitustööd elektripaigaldistes
elektriaparaatide programmeerimine ja vabastite sätete seadistamine
elektripaigaldises kaablite ja seadmete markeerimine
lülituste tegemine elektripaigaldises
materjalide ja seadmete korrektne ladustamine

Nõudmised kandidaadile

Nõudmised kandidaadile:
kesk-eri haridus (elektrik) ja kutsetunnistus
elektriskeemide lugemisoskus
eesti keele valdamine tööks vajalikul tasemel
projektdokumentatsiooni lugemisoskus
kohusetundlikkus, täpsus ja hea pingetaluvus
hea suhtlemisoskus ja valmidus meeskonnatööks
autojuhiloa olemasolu

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
huvitavat ja tulemustele orienteeritud tööd
konkurentsivõimelist palka
täiendkoolitusi
tööriided, isikukaitsevahendid

Tööpakkumise number
#455265

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2017
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2017

Elin OÜ on arenev ja edasi pürgiv eletritööde firma, mis on Eesti turul juba 14 aastat tegutsenud.

Vaata rohkem

You are applying to:
Elektrik