Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 40057

Tööpakkumise number

40057

Töö kirjeldus

Töötaja töökohustusteks on elektriseadmete, elektrijuhistike ja elektritarvikute paigaldamine, seadistamine ja kontrollimine, samuti elektririkete kõrvaldamine.

Töö on suures mahus seotud puidutöötlemismasinatega, aga hõlmab ka tootmiskompleksi ja bürooruumide elektrialaste küsimuste lahendamist.

Nõudmised kandidaadile

-vastava kvalifikatsiooni olemasolu;

-varasem töökogemus;

Flexa Eesti AS on 1994. aastal loodud 100% Taani kapitalil baseeruv Eesti äriühing, mis toodab männipuidust mööblikomponente, liimkilpi ja lastemööblit. Firma tootmisüksused asuvad Lääne-Virumaal, Viru-Nigulas ja Kadrinas.

Pakume kaasaegset töökeskkonda, tööpanusele vastavat tasu.

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
13. veebruar 2005
Kuulutus sisestati:
25. jaanuar 2005
Brutopalk:
Alates 40 kuni 45 EEK tunnis