Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #180296

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Lääne-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu tulevase töö peamiseks ülesandeks on ehitustööde teostamine väliselektripaigaldistes Võrguehituse Rakvere meeskonnas.

Ootused kandidaadile

  • omad elektrialast kesk-eri või kõrgemat haridust
  • Sul on kogemusi väliselektripaigaldiste ehitustöödel
  • Sul on õigus teha lülitamisi OÜ Jaotusvõrk elektriseadmetes
  • omad teadmisi ja kogemusi elektrimõõtmiste teostamisest
  • suudad lugeda elektriseadmete ehituse tehnilisi dokumente
  • valdad eesti ja vene keelt

  • põnevat ja vastutusrikast tööd Eesti Energia kontserni uues ettevõttes
  • professionaalset ja toetavat meeskonda
  • töötulemusest ja -panusest sõltuvat tasu
  • võimalust isiklikuks arenguks Eesti Energia kontsernis
  • Eesti Energia spordiklubi tegevusi ja Eesti Energia töötajate hüvepaketti

Lisainfo

Tahad teada rohkem?
Sinu küsimustele vastab Võrguehituse Ida piirkonna juht Benno Anger telefonil 71 56 618.

Tööpakkumise number
#180296
Elektrik