Värsked tööpakkumised

Elektrik Küprosele

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 124903

Tööpakkumise number

124903

Töö kirjeldus

Küprosel asuv firma ACH Quality Electrical Direct Ltd (http://www.eazybuild.com/general/index.jsp;
jsessionid=3ijdvblsoc417?lang=en_CY) otsib enda kollektiivi elektrikku!

Kui soovid vaheldust, tahad end proovile panna ning tutvuda uue kultuuri ja põnevate inimestega, on see tööpakkumine sobiv just Sulle!

Nõudmised kandidaadile

hea inglise keele oskus, ka erialaste terminite tundmine
eelnev töökogemus antud alal
meesterahvas vanuses 25-40 eluaastat

Ettevõte pakub

palk netos: £450CYP (Küprose naela) kuus = 12150 EEK kuus
majutus koos vajaliku varustusega
töölepingu kestvus 1 aasta, võimalus ka pikendada
tööaeg: 5 päeva nädalas; 07:00 - 15.30

Lisainfo

Kandideerimiseks palume saata INGLISE KEELNE CV!
Vajadusel abistame lennupiletite hankimisel.

Asukoht:
Välismaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja või lepinguline
Kuulutus aegub:
15. november 2007
Kuulutus sisestati:
21. september 2007

Staff Consulting OÜ on loodud eesmärgiga pakkuda professionaalseid personalialaseid teenuseid. Meie koostööpartneriteks on tööandjad (peamiselt ärikliendid) ja tööotsijad nii Eestist kui ka välisriikidest. Pakume järgmiseid personaliotsingu teenused: värbamise täisteenus, eelvalik, konsultatsioon ja reklaamiteenus. Vaata kõiki meie tööpakkumisi meie kodulehelt www.staff.ee.