Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #64642

Elektrik-käidukorraldaja

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Seoses uue tootmisüksuse avamisega vajame oma meeskonda tublit elektrik-käidukorraldajat (A või B pädevusega), kelle põhilisteks tööülesanneteks on:

*elektrikute töö organiseerimine
*elektripaigaldise õigusaktide nõuetekohase kasutatamise tagamine
*tehnilise kontrolli ja järelevalvetoimingute teostamine

Ootused kandidaadile

Kandidaadilt eeldame:

*erialaseid teadmisi ja oskusi
*valmisolekut meeskonnatööks
*arvuti kasutamise oskust
*eesti, inglise ja vene keele oskust
*kiiret mõtlemist, korrektsust ja täpsusut
*iseseisvust oma tööde planeerimisel
*pingetaluvust

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:

*head töökeskkonda kiiresti arenevas rahvusvahelises tootmisettevõttes
*ametialast enesetäiendamise võimalust
*VÄGA HEAD töötasu
*arengu- ja karjäärivõimalusi
*võimalust kasutada maksimaalselt oma oskusi ja areneda koos ettevõttega
*puhkust suvekuudel

Lisainfo

Töökoht asub Tallinna lähedal Sauel, Tule tn. 30 (18km).
CV palume saata koos palgasooviga.

Tööpakkumise number
#64642

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Brutopalk: Alates 15000 €/kuus
Kuulutus aegub:
31. mai 2006
Kuulutus sisestati:
18. aprill 2006

AS Fors MW on väliskapitalil põhinev tootmisettevõte. Valmistatakse metsaveo- ja põllumajandushaagiseid.
Enamus toodangust eksporditakse Rootsi, Norrasse, Soome, Taani, Inglismaale ja Kanadasse.
Tehases on täna 120 töötajat.

Vaata rohkem