Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #167612

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Järvamaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

- elektri- ja automaatikaseadmete seadistamine, paigaldus ja hooldus

Ootused kandidaadile

- erialane haridus ja töökogemus
- kohusetundlikkus, täpsus ja koostööoskus
- initsiatiivikus ja orienteeritus probleemide lahendamisele

Ettevõte pakub

- stabiilset töösuhet kiiresti arenevas ettevõttes
- konkurentsivõimelist töötasu
- enesetäiendamise võimalusi
- ettevõttesiseseid soodustusi

Tööpakkumise number
#167612

Asukoht:
Järvamaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
12. november 2008
Kuulutus sisestati:
20. oktoober 2008

AS Eesti Pagar on Eesti üks suuremaid pagari- ja kondiitritoodete tootjaid. Tänasel päeval töötab Paide ja Võru tehases kokku üle 300 inimese. AS Eesti Pagar investeerib inimestesse ja tootearendusse ning tänu sellele on kindlustatud ettevõtte hoogne ja tulemuslik areng.

Vaata rohkem

Elektrik