Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #378446

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Jaapan
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Pakume tööd kogemustega elektrikutele välismaale!
Töö on uutel ja remonditavatel kruiisilaevadel!
Töö on välismaal: Soome, Norra, Bahaama, Jaapan jne.
Firma poolt kõik transport+elamine+söök.
Küsi lisainfot!

Ootused kandidaadile

Elektrik peab omama vähemalt 3aastat elektritööde kogemust, iseseisvat mõtlemisvõimet, kiirust, ja töötahet! Inglise keele oskus nõutav!

Tööpakkumise number
#378446

Asukoht:
Jaapan
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
29. mai 2015
Kuulutus sisestati:
30. aprill 2015

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Elektrik