Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #669936

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Ida-Virumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja

Kuulutus sisestati: 29. september 2020
Kuulutus aegub:28. oktoober 2020

Töö kirjeldus

  • Ettevõtte tootmisseadmete jookseva remondi teostamine;

  • tootmisseadmete ennetavate hoolduste läbiviimine kannete tegemine;

  • rikete lokaliseerimine ja likvideerimine;

  • tööde planeerimises osalemine.

Ootused kandidaadile

  • Erialane (mehaanika, automaatika või elektrialane) kutseharidus;

  • eelnev töökogemus elektrik-automaatikuna;

  • tehniline taiplikkus ja huvi valdkonna vastu;

  • täpsus, korrektsus, otsustus- ja vastutusvõime;

  • väga hea eesti ja vene keele oskus;

  • võimalus töötada Avinurmes.

Ettevõte pakub

  • Tänapäevast töökeskkonda ning juhtimispõhimõtteid;

  • võimalust näha enda ideede realiseerumist;

  • toetavat meeskonda;

  • töökultuuri, kus teie arvamusega arvestatakse;

  • head palgapaketti;

  • toitlustamise võimalust kohapeal.

Tööpakkumise number
#669936

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
28. oktoober 2020
Kuulutus sisestati:
29. september 2020

Birger OÜ on spetsialiseerunud HL (Hook Lift) konteinerite projekteerimisele ja tootmisele ning valmistab ka klientide soovide järgi konstrueeritud konteinereid. Meie ettevõttel on Avinurmes suur tootmispind ja meie eesmärk on suurendada iga aastaga tootmisvõimsust.

Vaata rohkem

Elektrik