Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #20926

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Ida-Virumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • madal- ja keskpinge elektriseadmete teenindamine, hooldamine ja remonditööd ning elektriseadmete sujuva töö tagamine ja seisakute vähendamine

Ootused kandidaadile

  • erialane haridus

  • eelnev töökogemus elektrikuna vähemalt 1 aasta

  • oskus ja tahe töötada iseseisvalt ja koos meeskonnaga

Ettevõte pakub

  • põhikohaga tööd

  • stabiilset sissetulekut

  • toetavat meeskonda

  • tasuta transporti Kohtla-Järvelt ja Kiviõlist

  • tasuta sportimisvõimalusi

Tööpakkumise number
#20926

Asukoht:
Ida-Virumaa
Töö tüüp:
osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
17. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
16. aprill 2003

CVKeskus.ee klient

Vaata rohkem

Elektrik