Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #295396

Elektrik( Helsingi laevatehas)

CVKeskus.ee klient
Soome
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Ettevõte teostab Helsingis laevatehases toru-, ventilatsiooni-, metalli- ja elektritöid. Pakume tööd laeva elektrikule Helsingis Arctech laevatehases . Omalt poolt garanteerime huvitava ja mitmekülgse töö.

Ootused kandidaadile

Tööülesannete mitmekesisus nõuab:
- kindlasti eelnevat töökogemust laeva elektritöödel
- soome keele oskust
- projektilugemise oskust
- kiiret ja paindlikku tegutsemist
- iseseisvust töö planeerimisel
- väga head tehnilist taipu
- täpsust ja korrektsust
- ausust ja kohusetundlikust

- ehitustehniliselt huvitavaid ning väljakutseid pakkuvaid projekte
- tööle vastavat palka

Lisainfo

Ettevõttes peetakse oluliseks head omavahelist läbisaamist, usaldust ja kvaliteeti.

Tööpakkumise number
#295396

Asukoht:
Soome
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
20. jaanuar 2013
Kuulutus sisestati:
3. jaanuar 2013

Firma, kes teostab Soomes toru-, metalli-, ventilatsiooni- ehitus- ja elektritöid nii maal, kui ka laevadel Helsingi ja Turku laevatehastes.

Vaata rohkem