Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #34941

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

-elektripaigaldiste hooldus ja remont
-pumplate ja muude elektrisõlmede hooldus
-tööd elamutes
-osalemine avariibrigaadis vastavalt graafikule

Ootused kandidaadile

-kehtiv ohutustehnika tunnistus
-vastav eriharidus
-vastutustunne, hoolsus ja korrektsus
-erialane töökogemus
-hea eesti keel ning vähemalt suhtlemistasandi vene keel
-vanus vähemalt 30 aastat

Ettevõte pakub

-konkurentsivõimeline töötasu
-paindlik töögraafik
-sõbralik kollektiiv
-korralikud tööriistad ja töötingimused
-stabiilne töökoht

Lisainfo

Töökoht asub Sakus, 12 km Tallinnast. Hea ühistranspordiühendus Tallinnaga.

Tööpakkumise number
#34941
Elektrik