Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #44646

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Põhiülesanneteks on igapäevased elektritööd.

Ootused kandidaadile

Kandideerimise eelduseks on:

  • elektrialane haridus ja töökogemus
  • elamis- ja tööloa olemasolu

Ettevõte pakub

  • tööle vastavat tasu
  • tasuta transporti töökohta ja tagasi
  • tasuta sooja lõunat
  • vahetustega tööd - 3s vahetuses
  • vahetustega tööst tulenevate töötundide eest kompensatsiooni vastavalt seadusandlusele

Lisainfo

Lisainfo OÜ Balti Spoon koduleheküljel www.baltispoon.ee

Tööpakkumise number
#44646

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
20. mai 2005
Kuulutus sisestati:
1. mai 2005

OÜ Balti Spoon on Kupu külas, Kuusalu vallas asuv juhtiv kasespooni tootja maailmas, kes pakub tööd ligi 650-le töötajale.

Vaata rohkem

Elektrik