Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #124913

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

elektripaigaldiste käidu ning tehnosüsteemide hooldamine

Ootused kandidaadile

- omab elektrialaseid ning mõningaseid automaatikaalaseid teadmisi
- eesti keele oskus

Ettevõte pakub

- kaasaegset töökeskkonda
- motiveerivaid palgatingimusi
- pikaajalist töösuhet stabiilses ettevõttes
- töövajadustest lähtuvalt koolitust
- töökoht asub Keilas

Tööpakkumise number
#124913

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg või osaline tööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
21. oktoober 2007
Kuulutus sisestati:
21. september 2007

Harju Elekter on juhtiv elektriseadmete ja -materjalide tootja Baltimaades. Harju Elektri Gruppi kuuluvad elektriseadmete valmistajatehased Eestis, Soomes ja Leedus: AS Harju Elekter Elektrotehnika (100%), Satmatic Oy (100%) ja Rifas UAB (51%), samuti telekommunikatsioonitoodete valmistaja AS Eltek (100%) ning sidusettevõtted AS Draka Keila Cables (34%) ja AS Saajos Inexa (33,3%). Harju Elektril on ka portfelliinvesteeringud Läti elektriseadmete müügifirmas SIA Energokomplekss ja Soome börsiettevõttes PKC Group Oyj.

Vaata rohkem

Elektrik