Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 358199

Tööpakkumise number

358199

Töö kirjeldus

TÖÖ SISU:

- Külmseadmete, tagaluuktõstukite ja sõidukite elektrisüsteemi kontrollimine, remondivajaduse määramine ning hooldus ja remont.
- Tööks vajaliku otsese tehnilise info hankimine tehnilisest kirjandusest
- Oma töö kajastamiseks vajaliku dokumentatsiooni täitmine

Nõudmised kandidaadile

EELDUSED:

- kesk- või keskeriharidus
- teadmised elektristeemidest ja masinaehitusest
- tehniliste jooniste ja skeemide lugemise oskus ning kataloogide jt. juhendmaterjalide kasutamis oskus

KASUKS TULEVAD:

- eelnev töökogemus
- erialane haridus

Ettevõte pakub

Hindame töötaja panust ja töötahet
- pakume hea töö eest väärilist tasu
Loome ühtsustunde
- meil on noor, sõbralik ja teineteisega arvestav töökollektiiv
Väärtustame elukestvat õpet
- pakume rahvusvahelist täiendkoolitust
Hoolime tervisest
-tagame kõigile töötajatele turvalise töökeskkonna, tööriietuse ning vastavalt tema ametikohale ja tööspetsiifikale sobiva tööruumi koos vajalike töövahenditega

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
30. oktoober 2014
Kuulutus sisestati:
2. oktoober 2014

Foilpoint OÜ on loodud 2001 aastal. Tegevuskohaks kaasaegne büroo-ja teenindushoone asukohaga Sinikivi tee 1, Lehmja küla, Rae vald. Firma tegevusalaks on maantee- ja meretranspordis kasutatavate külmseadmete müük, paigaldus ja remont. Lisategevusharuks on tagaluuktõstukite müük ja remont.

Oleme maailma juhtivaima külmutustranspordi liidri Carrier Transicold ametlik esindaja Eestis.

FOILPOINT TÖÖANDJANA

Pakume oma töötajatele oma valdkonna suunanäitajatena eneseteostust ning arenguvõimalusi, millel vastutasuks oleme saanud pühendumise, usaldusväärsuse ja tulemuslikkuse. Julgustame jätkuvalt oma inimesi näitama üles initsiatiivi ja ettevõtlikust uute tööalaste väljakutsete leidmiseks ja teostamiseks.

Ootame oma meeskonda professionaalseid, aktiivseid, usaldusväärseid ja rõõmsameelseid inimesi, kes peavad lugu koostööst, tahavad areneda ja on valmis edu nimel pingutama. Kutsume Sind meiega ühinema, kui Sa soovid pühenduda eesmärkide saavutamisele, oled valmis väljakutseteks ja Sul on sära silmades.