Värsked tööpakkumised

Elektrik

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 173069

Tööpakkumise number

173069

Töö kirjeldus

Otsime oma kollektiivi asjatundlikku elektrikut, kelle peamiseks tööülesandeks on tootmisseadmete elektrisüsteemide hooldus ja remont.

Nõudmised kandidaadile

Ootame Sind kandideerima, kui Sul on kogemusi tootmisseadmete elektrisüsteemide hoolduse ja remondi alal, mis võimaldavad Sul iseseisvalt seadmeid remontida või paigaldada, oled kohusetundlik ja töökas ning valmis omandama uusi teadmisi ja oskusi. Kasuks tulevad ka automaatikaalased teadmised.

Omalt poolt pakume huvitavat ja püsivat tööd rahvusvahelises kollektiivis, häid töötingimusi, väärilist töötasu, tööpäeva keskel sooja lõunasööki ning tasuta transporti tööle ja tagasi (bussid Tallinnast, Maardust, Loksalt, Tapalt).

Lisainfo

Töö on vahetustega. Töökoht asub Kuusalu lähedal Kupu külas.

Asukoht:
Harjumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja (töö on vahetustega)
Kuulutus aegub:
10. veebruar 2009
Kuulutus sisestati:
27. jaanuar 2009

Rahvusvahelise Möhring Grupi koosseisu kuuluv OÜ Balti Spoon on üks juhtivaid kasespooni tootjaid maailmas. Meie tehases, mis asub Kuusalu lähedal Kupu külas, töötab 400 inimest.