Värsked tööpakkumised

Elektrik (elektroonik)

FIRMA NIMI PEIDETUD

Tööpakkumine on aegunud!

Tööpakkumise number 57953

Tööpakkumise number

57953

Töö kirjeldus

Peamehhaaniku või teda asendava töötaja poolt antud elektritööde teostamine.
Elektriseadmete, juhtmestiku ja tööriistade remont, hooldus ja korrashoid.
Elektritööde teostamiseks vajaminevate seadmete, materjalide, tööpinkide ja tööriistade omadustega kursis hoidmine ning õigete töövõtete kasutamine.
Ettevõtte territooriumil ja ruumides olevate sidevahendite ja liinide hooldamine.
Kassasüsteemide ja telefonide korrashoiu tagamine, kasutajate koolitus.

Nõudmised kandidaadile

Kutseharidus.
Elektriku-elektrooniku kutsetunnistus.
Vähemalt 1 aastane töökogemus elektroonikuna.
Peab tundma oma tööd puudutavaid seadusi, õigusakte ja normatiivdokumente.
Nõutav on riigikeele oskus.

Ettevõte pakub

vaheldus- ja vastutusrikast tööd
arengut koos asjaliku meeskonnaga
eneseteostuse võimalust
tööle vastavat töötasu
meeldivat ja kaasaegset töökeskkonda

Asukoht:
Lääne-Virumaa
Töö tüüp:
täistööaeg, palgatöötaja
Kuulutus aegub:
11. veebruar 2006
Kuulutus sisestati:
11. jaanuar 2006

OG Elektra on Lääne-Virumaa kaubandussektori juhtiv liha-, vorsti-, kulinaaria- ja pagaritoodete tootja ja turustaja. Tooted valmistatakse kvaliteetsest eestimaisest toorainest, mida toodame ise ja varume Eesti põllumeestelt. Lisaks omatoodangule pakume oma kilentidele teiste tootjate tuntud ja tunnustatud kaupu. Tegeleme ise jaemüügiga ning teeme tihedalt koostööd teiste sõltumatute jaemüüjatega.