Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #825569

Elektrik

CVKeskus.ee klient
Eesti
Link kopeeritud
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Otsime ettevõttesse asjalike sise -ja välitööde elektrikuid. Objektid üle Eesti.

Ootused kandidaadile

* töökogemus elektrikuna vähemalt 2 aastat (eelistavalt uusehituses);

* projekti lugemise oskus uusehituses;

* elektritööde teostamine büroo-ja äripindades;

* elektrikilpide ühendamine ja paigaldamine;

* oskus lugeda jooniseid ja elektriskeeme;

* kaabeldustööd

KASUKS TULEB:

* kutsetunnistuse või pädevuse olemasolu

Ettevõte pakub

* konkurentsivõimelist töötasu;

* pikaajalist stabiilset tööd;

* majutuse korraldamist

Tööpakkumise number
#825569
Elektrik