Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #301073

Elektrik- diagnostik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Autobusside elektri- ja diagnostikatööd (erinevate tootjate bussid)
tehniliste probleemide lahendamine
elektrisüsteemide töökindluse tagamine

Ootused kandidaadile

Tehniline eri-haridus
Eelnev töökogemus elektrik- diagnosikuna
Kohusetundlikkus ja täpsus
Tähtaegadest kinnipidamine
Juhendite lugemisoskus inglise keeles
Suhtlustasandil vene keel

Ettevõte pakub

palju riigisisest sõitmist
palju arendavat tööd
arengut toetavat koolitust
head palka vastavalt töötulemustele
stabiilset töökohta
koolitust tehase esinduses

Lisainfo

Töö toimub ettevõtte osakondades, vastavalt etteantud korraldusele/vajadusele:Tallinn- Harjumaa;Paide,Kohtla- Järve,Pärnu; Põlva,Jõgeva;Viljandi; Saaremaa;Valga.

Tööpakkumise number
#301073

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
7. aprill 2013
Kuulutus sisestati:
7. märts 2013

AS ATKO Grupp on autobussi- ja turismikontsern, mis on alustanud enda tegevust 1992 aastal. Üheks suuremaks tegevusalaks on ühistransporditeenuse osutamine. Ühistranspordi valdkonnas töötab üle 400 inimese ning reisijaid teenindatakse ligi 300 bussiga. AS ATKO Grupi keskused on loodud Tallinna, Kohtla-Järvele, Paide, Jõgevale, Põlva, Pärnu, Valgasse, Kuressaarde ja Viljandi, lisaks on turismibürood Tallinnas, Paides ja Rakveres. Keskustesse on koondatud dispetšerkeskused, bussipargid, remondibaasid.
Seoses töömahu suurenemisega

Vaata rohkem