Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #700201

ELEKTRIK-AUTOTEHNIK

CVKeskus.ee klient
Laagri, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

  • Tarbesõidukite, rasketehnika ja matkaautode hooldus, remont ja lisaseadmete paigaldus

Ootused kandidaadile

  • Sul on tehniline taiplikkus

  • Sa oskad lugeda inglise keelseid remondijuhiseid

  • Sa omad või omandad tehnilist haridust

  • Oled tulemustele orienteeritud ja kõrge vastutustundega

  • Oled kohusetundlik, usaldusväärne, töökas ja täpne oma töös

  • Oled sõbralik, abivalmis ja suhtlemisaldis kolleeg

Ettevõte pakub

  • Huvitavat ja väljakutseid pakkuvat tööd

  • Täiendkoolitusi nii Eestis kui välisriikides

  • Konkurentsivõimelist töötasu

  • Toetavat ja professionaalset meeskonda

  • Sportimisvõimalust

Tööpakkumise number
#700201

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. juuni 2021
Kuulutus sisestati:
3. mai 2021

Hansabuss on Baltimaade kvaliteetseim bussiettevõte, mis korraldab tellimusvedu peamiselt Eestis, Lätis ning Põhja-Euroopas ja riigisiseseid avalik-kommertsbussiliine ning töötajate regulaarset tööle- ja koju veo teenust.
Hansabuss kuulub Hansa Gruppi, mis on suurimaid Eesti kapitalil põhinevaid bussitranspordi-, autorendi ja tarbesõidukite müügiga tegelevaid kontserne Baltikumis, kuhu kuulub 16 ettevõtet.
Hansa Grupi kontsernis töötab orienteeruvalt 700 inimest ja käive ulatub 50M € aastas.

Vaata rohkem