Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #644147

ELEKTRIK - AUTOMAATIK

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Asukoht: Tallinn, Harjumaa
Töö tüüp: täistööaeg
Lisainfo: palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline

Kuulutus sisestati: 11. märts 2020
Kuulutus aegub: 9. aprill 2020

Töö kirjeldus

  • Tööstusseadmete elektri- ja automaatikasüsteemide korrashoiutööd (hooldus,
remont, seadmete häälestamine, rikete kõrvaldamine) toiduainetööstuses;
  • Tootmistööliste toetamine seadmete seadistamisel;

Ootused kandidaadile

  • Töökogemus tööstusseadmete elektroonika, automaatika, elektritööde vallas;
  • Elektriskeemide lugemise oskus;
  • Iseseisvus, hea suhtlusoskus ja pingetaluvus;
  • Täpsus, kohusetundlikkus ja vastutusvõime.

Kasuks tuleb

  • Teadmised mehaanikast, pneumaatikast, hüdraulikast;
  • Inglise keele oskus.

Ettevõte pakub

  • Pikaajalist ja stabiilset töösuhet, ettevõtte soodustusi;
  • Tööalast koolitust ja koostöö kogemust rahvusvahelises ettevõttes;
  • Töötasu vastavalt oskustele ja tulemustele, boonuse teenimise võimalust.

Tööpakkumise number
#644147

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja või lepinguline / vabakutseline
Kuulutus aegub:
9. aprill 2020
Kuulutus sisestati:
11. märts 2020

Quant on rahvusvaheline ettevõte, mis pakub oma klientidele tehnilise korrashoiu teenust ja tuge seadmete investeeringuprojektide teostamisel.

Vaata rohkem