Värsked tööpakkumised
Tööpakkumise number #513320

Elektrik-automaatik

CVKeskus.ee klient
Tallinn, Harjumaa
Tööpakkumine on aegunud!

Töö kirjeldus

Sinu peamisteks tööülesanneteks on:
Masinate ja seadmete seadistamine, remont ja hooldus
Masinapargi automaatikaosade ümberseadistus
Uute masinate ja seadmete paigaldamine

Ootused kandidaadile

Oled sobilik kandidaat, kui:
Omad erialast haridust
Omad teadmisi masinate hooldamisest ja selle tähtsusest
Omad eelnevat töökogemust tootmises
Oled hea suhtleja ja koostööaldis
Oled valmis töötama 12tunnistes vahetustes graafiku järgi nii päevastes kui ka öistes vahetustes ( vajadusel ka nädalavahetusel)
Haldad vene keelt nii kõnes kui kirjas

Ettevõte pakub

Omalt poolt pakume:
Huvitavat tööd arenevas ja muutuvas ettevõttes
Väljaõpet ja tuge meie spetsialisti poolt
Stabiilset töötasu, kestvat töösuhet.

Tööpakkumise number
#513320

Töö tüüp:
täistööaeg
Lisainfo:
palgatöötaja
Kuulutus aegub:
2. veebruar 2018
Kuulutus sisestati:
9. jaanuar 2018

Vichiunai Grupp on rahvusvaheline toiduainetööstuse kontsern, mille 5 tehast asuvad Eestis, Leedus ja Venemaal. Grupis töötab kokku üle 5000 inimese, neist Eestis ligi 200. AS-is Paljassaare Kalatööstus toodetakse külmutatud kalatooteid, pitsasid ja pannkooke. Ligi 90% toodangust eksporditakse erinevatesse riikidesse üle maailma. Kvaliteetsed toidud jõuavad 450 miljoni inimeseni Baltikumis, Skandinaavias, Ida-, Kesk- ja Lääne-Euroopas, Lähis-Idas ja Aasias.

Vaata rohkem